Ośrodek Szkoleniowy – KURSO

Spawanie

spawanie

Kurs spawania

Ośrodek szkoleniowy KURSO zaprasza Państwa na kurs spawania. Dzięki uczestnictwu w naszych zajęciach uzyskają Państwo uprawnienia spawacza do pracy na tym właśnie stanowisku. Dodatkowo jeżeli wybiorą u nas Państwo kurs spawacza, cena z pewnością będzie pozytywnym zakończeniem!

Oferujemy szkolenia podstawowe, ponadpodstawowe, a także dla pracowników, którzy chcą odnowić swoje uprawnienia. Kursy spawacza w ośrodku KURSO są pełne – włączają one szeroką gamę wiedzy potrzebnej na stanowisku spawacza, w tym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także składają się z ćwiczeń praktycznych. Realizowane przez nas programy odpowiadają aktualnym przepisom prawa.

Nasz kurs na spawacza jest kompleksowy – dzięki niemu mogą poznać Państwo wszystkie techniki oraz zasady dotyczące spawania – są to między innymi metody 111 (elektroda otulona), 114 (drut samoosłonowy), 131 (MIG – aluminium), 141 (TIG, WIG, w osłonie argonu), 135 (MAG), 136 (MAG – drut proszkowy), 311 (gazowe). Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, dlatego też jesteśmy w stanie przekazać Państwu kompleksową wiedzę w tym właśnie zakresie.

Prowadzone w naszym ośrodku kursy spawalnicze organizowane są tak, aby włączały zarówno teorię, jak i praktykę. W ten sposób kompleksowo przygotowują do egzaminu na uprawnienia spawalnicze, a także do podjęcia pracy na stanowisku.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat

  • co najmniej wykształcenie podstawowe

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Ile kosztuje kurs spawacza w naszym ośrodku? To naprawdę bardzo atrakcyjna cena – aktualne koszty znajdą Państwo na naszej stronie lub też prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Kursy spawania oferujemy naszym klientom w formie otwartej oraz zamkniętej. Jeżeli chcą Państwo samodzielnie zapisać się na zajęcia, na naszej stronie znajduje się harmonogram zajęć z oznaczonymi bieżącymi terminami. W przypadku szkoleń zamkniętych prosimy o kontakt z nami – przygotujemy indywidualną ofertę.

KURSO – kurs spawacza – Warszawa i cała Polska – zapraszamy do wybrania naszych usług szkoleniowych!

Odwiedź także

Suwnice Wszystkich z Państwa, którzy chcą uzyskać uprawnienia na suwnice, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ośrodku KURSO. Posiadamy wieloletnie do...
Żurawie Zapraszamy Państwa na kurs na operatora żurawia. Jeżeli chcą Państwo podjąć pracę jako operator żurawia, kurs właśnie w naszym ośrodku będzie przyszło...
SEP Szkolenia na uprawnienia SEP Zapraszamy Państwa na kurs SEP – dzięki niemu uzyskają P...
Spawanie Kurs spawania Ośrodek szkoleniowy KURSO zaprasza Państwa na kurs spawania. Dzięki uczestnictwu w naszych zajęciach uzyskają Państwo uprawnienia spawa...
Ładowarki teleskopowe W naszym ośrodku prowadzimy kursy UDT na ładowarki teleskopowe. Jeżeli chcą Państwo uzyskać uprawnienia na te urządzenia, zachęcamy do wybrania naszej...