Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Wciągarki

Zapraszamy Państwa na prowadzony w naszym ośrodku kurs operatora wciągarek – podczas tych zajęć otrzymają Państwo kompleksowe przygotowanie do pracy na tym stanowisku. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nauka właśnie z nami była jak najbardziej efektywna, a uzyskanie uprawnień było tylko formalnością. Doświadczona kadra, aktywizujące metody nauczania, a także bogaty program powodują, że skorzystanie z naszych usług to przyszłościowa inwestycja.

Wciągarkami nazywa się cięgniki, które składają się z mechanizmu zbudowanego na odrębnej konstrukcji nośnej. Najczęściej ma on formę ramy – przesuwnej, przejezdnej czy też stałej. Wciągarki używane są do transportowania ładunków pionowo w górę lub też poziomo w bok. Są one stosowane przede wszystkim w stoczniach, energetyce, przemyśle motoryzacyjnym i budowlanym oraz w kolejnictwie. Wykorzystywane są między innymi w maszynach takich jak windy, lawety, na statkach, także jako wciągarki hydrauliczne, których napędem jest zwykle silnik spalinowy.

W naszym ośrodku KURSO dbamy o to, aby jakość nauczania byłą na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że pod tym względem spełnimy także wszystkie Państwa wymagania.

Podczas zajęć poruszane są następujące zagadnienia:

  • budowa wciągarek i ich rodzaje
  • dozór techniczny urządzeń
  • maszynoznawstwo specjalistyczne: eksploatacja wciągarek
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Zajęcia teoretyczne uzupełnione są dodatkowo o zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy uczą się obsługi wciągarek. Całe szkolenie kończy się egzaminem, a jego pozytywne zakończenie pozwala uczestnikowi na uzyskanie uprawnień.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Zajęcia prowadzone są w formie otwartej i zamkniętej. Harmonogram zajęć otwartych znajdą Państwo już teraz na stronie internetowej. W przypadku zamkniętych prosimy o kontakt z nami.

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

21 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38