Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Żurawie HDS

zuraw HDS

Ośrodek KURSO zaprasza Państwa na kurs HDS – Warszawa i cała Polska. Zapisując się na oferowany przez nas kurs HDS (hydraulicznych dźwigów samochodowych), mogą Państwo uzyskać uprawnienia na HDS, które wymagane są podczas aplikowania do pracy na stanowisko operatora.

Hydrauliczne dźwigi samochodowe obecnie wykorzystywane są bardzo często w pracach transportowych, załadunkowych i rozładunkowych. Są one w stanie manipulować wielotonowymi ładunkami. Przy tym obsługa HDS wymaga odpowiedniego przygotowania o operatora, co potwierdzone musi być uzyskaniem uprawnień. Właśnie dlatego zapraszamy Państwa na kursy HDS do naszego ośrodka – wraz z nami mogą Państwo otrzymać właściwe przygotowanie i zaświadczenie, aby potem ubiegać się o pracę na omawianym stanowisku.

Prowadzony przez nas kurs na HDS włącza następujące zagadnienia:

  • budowa hydraulicznych dźwigów samochodowych
  • dozór techniczny urządzeń
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Każdy przyszły operator HDS w naszym ośrodku przechodzi nie tylko przeszkolenie teoretyczne, ale również bierze udział w ćwiczeniach praktycznych. Aby uzyskać uprawnienia HDS, konieczne jest podejście do egzaminu końcowego i jego pozytywne zaliczenie.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Warszawa to siedziba naszego ośrodka, ale nie tylko tutaj jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Również prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju w naszych oddziałach i z dojazdem w wyznaczone miejsce. Już teraz na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z aktualnymi terminami organizowanych zajęć – zawiera je nasz harmonogram. W przypadku organizacji zajęć zamkniętych prosimy o skontaktowanie się z nami, a my będziemy mogli wtedy dla Państwa przygotować indywidualną ofertę.

Gdy chcą Państwo obsługiwać HDS, uprawnienia są niezbędne, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38