Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Dźwigi – żurawie samojezdne

zuraw samojezdny

Jeżeli chcą Państwo rozpocząć pracę jako operator dźwigu, kurs w naszym ośrodku KURSO to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki niemu mogą uzyskać Państwo uprawnienia na dźwigi zgodnie z wybraną przez siebie kategorią, aby ubiegać się o pracę na stanowisku operatora.

Kategorie uprawnień UDT:

  • II D – na dźwigi budowlane, w tym towarowe oraz wyciągi towarowe przewoźne i przenośne, towarowo-osobowe
  • I D – dźwigi (windy) towarowo-osobowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne

W naszym ośrodku zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług szkoleniowych – zawsze na najwyższym poziomie. Pracują dla nas kompetentni i doświadczeni instruktorzy, a dzięki specjalnej metodzie aktywizującej naszych uczniów jesteśmy w stanie przekazać im wiedzę w sposób dla nich atrakcyjny.

Prowadzony przez nas kurs na dźwig włącza następującą tematykę:

  • budowa urządzeń dźwigowych i ich rodzaje
  • dozór techniczny urządzeń
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Dodatkowo także kurs operatora dźwigu włącza zajęcia praktyczne – dzięki nim mogą dowiedzieć się Państwo, jak zastosować wiedzę teoretyczną w swojej codziennej pracy. Zajęcia zakończone są egzaminem, którego pozytywne zaliczenie daje uprawnienia dźwigowe w wybranej kategorii.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte dla naszych klientów. W przypadku zajęć w formie otwartej mogą Państwo skorzystać z nich zgodnie z harmonogramem na naszej stronie internetowej. Zajęcia w formie zamkniętej prowadzimy zgodnie z Państwa wymaganiami w wyznaczonym czasie i miejscu – prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zapraszamy na kurs dźwigowego do naszego ośrodka KURSO – zapewniamy każdemu z naszych klientów kompleksowe przygotowanie do pracy na stanowisku operatora. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38