Kurs SEP

Szkolenia na uprawnienia SEP

Kurs na sprężarki

Kurs na sprężarki

Prace kontrolno-pomiarowe

Prace kontrolno-pomiarowe

SEP – G1

SEP – G1

SEP – G2

SEP – G2

SEP – G3

SEP – G3

Zapraszamy Państwa na kurs SEP – dzięki niemu uzyskają Państwo uprawnienia do 1kV. W naszym ośrodku szkoleniowym KURSO posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego rodzaju zajęć, dlatego też skorzystanie z naszej oferty będzie dla Państwa przyszłościową inwestycją w rozwój zawodowy. Jeżeli dodatkowo chodzi o uprawnienia SEP, cena w naszym ośrodku jest bardzo atrakcyjna.

Oferujemy naszym klientom następujące szkolenia SEP:

  • G1 – urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną
  • G2 – urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne
  • G3 – urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe

Każdy kurs SEP prowadzony jest na stanowiska dozoru oraz eksploatacji zgodnie w wymogami prawa. Nasi kompetentni instruktorzy pomogą Państwu w zdobyciu potrzebnej wiedzy, a także kładziemy u nas duży nacisk na kwestie praktyki, dlatego teoria zawsze uzupełniona jest o odpowiedni zestaw ćwiczeń – w ten sposób uprawnienia elektryczne do 1kV zdobędą Państwo jeszcze łatwiej. Aby je uzyskać, muszą zaliczyć Państwo pozytywnie egzamin SEP – egzaminy organizujemy wspólnie z SEP dla naszych klientów.

Jeżeli interesują Państwa uprawnienia budowlane elektryczne – uprawnienia SEP do 1 kV, wtedy zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do usług.

Ośrodek KURSO – zapraszamy na szkolenie SEP – Warszawa i cała Polska!

Powiązane artykuły::

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38