Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Firma KURSO zaprasza na kurs palacza pieców i kotłów CO

piec w domu

Palacz pieców i kotłów CO – szkolenie 

Kurs palacza pieców i kotłów CO w naszej firmie gwarantuje uprawnienia potrzebne do pracy z instalacją cieplną. Dzięki naszej kadrze szkoleniowej ty i twoi pracownicy dowiecie się, jak w bezpieczny sposób wykonywać prace palacza pieców i kotłów CO.  

piec CO

Uprawnienia palacza pieców i kotłów CO w dzisiejszej sytuacji rynkowej zapewniają stabilną i bezpieczną pracę. Dodatkowo szkolenie nie należy do najtrudniejszych a udział w nim może wziąć praktycznie każdy. Dlatego też, jeśli ktoś rozważa poszerzenie swoich kompetencji zawodowych o pozwolenia na pracę z piecami i kotłami CO, kurs w firmie KURSO jest najlepszym sposobem nabycia nowych uprawnień. 

Wymagania wstępne 

Każdy, kto jest chętny wziąć udział w kursie organizowanym przez firmę KURSO musi spełnić kilka podstawowych warunków: 

  • Ukończone 18 lat 
  • Wykształcenie przynajmniej podstawowe 
  • Brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na stanowisku palacza pieców i kotłów CO 

Warunki te obowiązują każdego kursanta, niezależnie od formy szkolenia. 

Firma KURSO oferuje dwa rodzaje szkoleń palacza pieców i kotłów CO: otwarte i zamknięte. W pierwszym przypadku każda osoba chętna wziąć udział w szkoleniu musi zapisać się na termin figurujący w terminarzu na naszej stronie. Szkolenia otwarte dostępne są dla każdego, kto chce poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Najczęściej są one prowadzone w siedzibie firmy KURSO bądź jednym z jej wielu ośrodków szkoleniowych umieszczonych na terenie całej Polski. 

Większość kursów otwartych, w tym na palacza pieców i kotłów CO, organizowanych jest w standardowych godzinach pracy. Dla osób, które jednak nie mają wtedy czasu firma KURSO oferuje specjalne kursy w godzinach wieczorowych. Dodatkowo dla osób pracujących czy studiujących nasza firma oferuje także specjalne szkolenia weekendowe. Dzięki temu każdy, kto chce, może nabyć uprawnienia na piece i kotły CO. 

Kursy zamknięte organizowane są najczęściej przez indywidualnych klientów dla swoich pracowników. W tym wypadku klienci sami zgłaszają się do nas z terminem, w którym chcieliby zorganizować szkolenie. Kursy zamknięte na palacza pieców i kotłów CO mogą odbywać się w naszej siedzibie, jednak w tym wypadku nasi kursanci są także w stanie dojechać do klienta i przeprowadzić szkolenie w jego firmie. 

Forma szkolenia 

Długość kursu na palacza pieców i kotłów CO organizowanego w firmie KURSO zależy przede wszystkim od poziomu doświadczenia kursantów. Szkolenia na palacza pieców i kotłów CO przeznaczone dla osób nie posiadających wcześniejszego doświadczenia mogą trwać nawet kilka dni. Przed zapisaniem siebie lub swoich pracowników na kurs dobrze najpierw zrobić rozeznanie w poziomie umiejętności. Dla osób niepewnych swojego poziomu umiejętności nasi konsultanci będą w stanie zaoferować odpowiedni kurs po krótkim wywiadzie telefonicznym. 

Wszystkie szkolenia w firmie KURSO składają się z dwóch części — teoretycznej oraz praktycznej.  Dodatkowo każde szkolenie kończy się egzaminem, którego zaliczenie nadaje kursantom zaświadczenie kwalifikacyjne pozwalające na prace na stanowisku palacza pieców i kotłów CO. 

Część teoretyczna Część praktyczna  Egzamin końcowy 
Kursanci poznają informacje dotyczące konstrukcji, bezpiecznej eksploatacji oraz konserwacji pieców i kotłów CO.  Kursanci uczą się także na temat aktów prawnych dotyczących pracy palacza pieców oraz kotłów CO. Zajęcia mają formę wykładów prowadzonych przez naszych szkoleniowców, na życzenie klientów istnieje możliwość organizacji szkolenia teoretycznego w formie zdalnej na naszej internetowej platformie edukacyjnej   Ćwiczenia mające zaznajomić kursantów z pracą palacza pieców i kotłów CO. Kursanci mogą przećwiczyć swoją wiedzę przed końcowym egzaminem. Nasza firma zapewnia cały sprzęt, specjalistycznie przygotowany na potrzeby szkolenia. Składa się z dwóch części, praktycznej i teoretycznej W części teoretycznej kursanci odpowiadają na szereg pytań zamkniętych i otwartych mających na celu sprawdzić ich wiedzę dotyczącą bezpiecznej eksploatacji pieców i kotłów CO. Tematyka egzaminu teoretycznego to między innymi: budowa pieców i kotłów CO, obowiązki palacza w pracy, akty prawne dotyczące pracy palacza. Część praktyczna polega na wykonaniu przed komisją egzaminacyjną czynności związanych z instalacją, eksploatacją oraz konserwacją pieców i kotłów CO. Ukończenie obu części egzaminu z pozytywnym wynikiem zapewnia świadczenia kwalifikacyjne w zakresie obsługi pieców i kotłów CO. 
eksploatacja urządzenia

Cena kursu palacza pieców i kotłów CO 

Cena kursu w każdym wypadku zależy od zestawu indywidualnych czynników. Ilość kursantów, forma kursu czy ich poziom wykształcenia to tylko kilka z nich. 

W wypadku szkoleń otwartych firma KURSO organizuje je regularnie a osoby chętne sprawdzić termin i cenę najbliższego kursu palacza pieców i kotłów CO mogą znaleźć wszystkie potrzebne informacje na naszej stronie internetowej. 

Cena szkoleń zamkniętych ustalana jest zawsze indywidualnie dla każdego klienta. Przed skontaktowaniem się z naszymi konsultantami zachęcamy do przygotowania wszystkich ważnych informacji dotyczących grupy kursantów, pomoże to naszej firmie przygotować dopasowaną indywidualną ofertę. Dodatkowo firmy chętne podjąć dłuższą współpracę z KURSO mogą liczyć na preferencyjne ceny. 

Poza samym szkoleniem i końcowym egzaminem firma KURSO oferuje także szereg udogodnień w ramach ceny za kurs palacza pieców i kotłów CO: 

  • Darmowy poczęstunek dla kursantów (kawa, herbata ciastka) 
  • Pomoc z transportem i noclegiem dla kursantów dojeżdżających z innych miast 
  • Dostęp do platformy edukacyjnej zawierającej materiał przygotowawcze do egzaminu 
  • Wydanie certyfikatów (w tym także dodatkowej dokumentacji, jeśli jest taka potrzeba) 
  • Pomoc w organizacji egzaminu zewnętrznego. 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi konsultanci dopełnią wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał spersonalizowaną specjalnie dla siebie ofertę, spełniającą wszystkie jego oczekiwania. 

kurs CIEPŁO

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38