Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Żurawie

zuraw

Zapraszamy Państwa na kurs na operatora żurawia. Jeżeli chcą Państwo podjąć pracę jako operator żurawia, kurs właśnie w naszym ośrodku będzie przyszłościową inwestycją. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania – z nami zdobycie uprawnień nie będzie żadnym problemem!

Kurs operatora żurawia prowadzony jest w dwóch kategoriach:

  • II Ż – operator żurawia samojezdnego
  • I Ż – operator żurawia wieżowego i szynowego

Wszystkich, którzy chcą pracować jako operator dźwigu, żurawia wieżowego, kurs w naszym ośrodku na pewno zainteresuje – zapewniamy atrakcyjne ceny oraz stosujemy aktywujące metody nauczania. Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają szerokie doświadczenie zawodowe. Z KURSO uzyskanie uprawnienia na dźwigi jest naprawdę bardzo łatwe, o czym przekonało się już wielu naszych dotychczasowych absolwentów.

Kurs operatora żurawi porusza następujące zagadnienia:

  • budowa i rodzaje urządzeń
  • dozór techniczny urządzeń
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Dodatkowo także zajęcia teoretyczne w powyżej tematyce uzupełnione są o ćwiczenia praktyczne, dzięki którym mogą uzyskać Państwo przygotowanie do pracy na stanowisku operatora. Zajęcia kończą się egzaminem przed komisją UDT – po jego pozytywnym zaliczeniu otrzymuje się uprawnienia dźwigowe.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Kurs operatora żurawia prowadzimy w dwóch formach – jako otwarty oraz zamknięty. W pierwszym wariancie jest on dostępny dla każdego zainteresowanego, zachęcamy wówczas do zapoznania się z harmonogramem obecnie prowadzonych zajęć w naszym ośrodku. W przypadku zajęć zamkniętych prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzgodnienia szczegółów realizacji tego typu przedsięwzięcia. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Zapraszamy na kurs na dźwig w naszym ośrodku KURSO – w razie dodatkowych pytań zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38