Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Suwnice

suwnica

Wszystkich z Państwa, którzy chcą uzyskać uprawnienia na suwnice, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ośrodku KURSO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym właśnie zakresie i jesteśmy w stanie przygotować Państwa kompleksowo do podjęcia pracy na stanowisku operatora suwnicy.

Suwnice to urządzenia zaliczane do dźwignic, które znajdują zastosowanie w transporcie bliskim na terenie zakładów stoczniowych, magazynów, hal przemysłowych, składowisk. Do ich obsługi operator posiadać musi właściwe uprawnienia UDT, które zdobyć można z naszym ośrodkiem.

Kurs na suwnice prowadzony jest w dwóch kategoriach:

  • II S – urządzenia sterowane z poziomu roboczego, warsztatowe żurawie stacjonarne, wciągniki i wciągarki kategorii II W
  • I S – urządzenia sterowane z kabiny operatora, wciągarki i wciągniki w kategorii I W i urządzenia w kategorii II S

Dostępne w naszym ośrodku szkolenia UDT odpowiadają obecnym wymaganiom prawnym. Są realizowane przez naszych wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i bazują na atrakcyjnych dla uczniów metodach nauczania, które pozwalają na szybkie przyswojenie wiedzy.

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

  • budowa i eksploatacja urządzeń
  • dozór technicznych urządzeń
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniuzasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Dodatkowo także zajęcia uzupełnione są o ćwiczenia praktyczne. Kończą się egzaminem przed komisją UDT.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Warszawa to nasza siedziba, ale szkolenia prowadzimy także w innych miastach na terenie Polski. Jeżeli interesuje Państwa kurs na suwnice, cena u nas na pewno będzie także pozytywnym zaskoczeniem.

Prowadzimy kursy UDT otwarte i zamknięte. Z harmonogramem zajęć otwartych mogą zapoznać się Państwo już teraz na naszej stronie internetowej. W przypadku organizacji zajęć zamkniętych zapraszamy do kontaktu – przygotujemy indywidualną ofertę.

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

12 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38