Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Zgrzewanie

Kursy zgrzewania

Zapraszamy Państwa na kursy zgrzewania (zgrzewacza) odbywające się w naszym ośrodku KURSO. Prowadzimy je na bazie najnowszych przepisów prawa wraz z doświadczoną kadrą, dlatego też dzięki nim mogą uzyskać Państwo kompleksowe przygotowanie do pracy na tych stanowiskach pracy, na których wymagane są uprawnienia zgrzewania typu HS, HM, HMS do obsługi zgrzewarek.

Zależy nam na tym, aby uczestnictwo w naszych kursach zgrzewania było dla Państwa okazją do zdobycia nowych kompetencji. Przygotowujemy naszych słuchaczy kompleksowo do pracy ze zgrzewarkami różnych typów – oczywiście, nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie, dlatego też nasze zajęcia do najlepszy wybór, gdy chcą Państwo zdobyć nowe kwalifikacje. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem szkoleniowym i kładziemy nacisk na aktywizujące metody nauczania – to powoduje, że z nami nie tylko mogą Państwo łatwiej zdać egzamin, ale także kompleksowo przygotować się do codziennej efektywnej i bezpiecznej pracy.

Oferowane przez nas kursy zgrzewania (zgrzewacza):

  • doczołowego elementem grzejnym (HS)
  • mufowego (polifuzyjnego) elementem grzejnym (HMS)
  • elektrooporowego (HM)
  • doczołowego, mufowego i elektrooporowego (uprawnienia BUG Gazobudowa) (HS+HM+HMS)
  • doczołowego i elektrooporowego (uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego) (HS+HM)
  • dla osób nadzorujących zgrzewanie termoplastycznych tworzyw sztucznych (HS+HM+HMS)

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa ciekawość – jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w kursie, wtedy zachęcamy do sprawdzenia obecnych terminów zajęć znajdujących się w naszym harmonogramie na stronie internetowej. Także jesteśmy w stanie poprowadzić zajęcia w formie zamkniętej – wówczas możemy dojechać do Państwa na terenie całej Polski. Prosimy o skontaktowanie się z nami, uzgodnimy wtedy szczegóły realizacji takiego zlecenia i przekażemy Państwu indywidualną ofertę. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy także do dyspozycji.

Zapraszamy na kursy zgrzewania doczołowego, mufowego i elektrooporowego w naszym ośrodku KURSO!

Powiązane artykuły:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

13 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38