Podesty ruchome

Zapraszamy Państwa na kurs na podesty ruchome do naszego ośrodka KURSO. Dzięki nam otrzymają Państwo odpowiednie przygotowanie do pracy na stanowisku operatora tego rodzaju urządzeń, co potwierdzone będzie uzyskaniem uprawnienia UDT.

Aktualnie urządzenia takie jak podesty ruchome, w tym także podesty ruchome przejezdne są bardzo często wykorzystywane w pracach budowlanych, montażowych, wykończeniowych i innego rodzaju pracach na wysokości. Posiadanie uprawnienia na podesty ruchome jest w związku z tym dużym plusem – dzięki takiemu zaświadczeniu mogą Państwo ubiegać się o dobrze płatną pracę.

Naszym klientom oferujemy następujące zajęcia:

  • I P – podesty nożycowe wolnobieżne, koszowe samojezdne, przewoźne montowane do pojazdów
  • II P – podesty wiszące, stacjonarne i masztowe

Prowadzone przez nas zajęcia odpowiadają aktualnym wymaganiom Urzędu Dozoru Technicznego, co powoduje, że po ich zakończeniu można podejść do egzaminu i uzyskać zaświadczenie. Nasi instruktorzy zawsze służą fachowym wsparciem – zadbają o to, aby otrzymali Państwo szeroką wiedzę wymaganą na stanowisku operatora.

Podczas zajęć poruszane są następujące zagadnienia:

  • podest ruchomy – budowa i rodzaje
  • dozór techniczny urządzenia
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Dodatkowo także w trakcie zajęć prowadzone są ćwiczenia praktyczne, które są zgodne z wymaganiami UDT – uprawnienia na zwyżki dzięki temu mogą zdobyć Państwo jeszcze łatwiej.

Do zapisania się na kurs wymagane są:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z harmonogramem prowadzonych przez nas zajęć na podesty ruchome. Kurs organizujemy głównie w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce zgodnie z życzeniami naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do usług – prosimy o skontaktowanie się z nami także w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących szkoleń zamkniętych.

Powiązane artykuły::

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

5 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

pl_PLPolish
ZAPISY: +48 22 208 38 38