Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

O nas

Nasz ośrodek KURSO specjalizuje się od lat w prowadzeniu kursów i szkoleń na uprawnienia

UDT. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu klientów i mamy nadzieję, że spełnimy także Państwa wymagania.

O nas

Ośrodek KURSO to kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń i kursów skierowanych do różnych grup zawodowych. Jesteśmy zespołem skupionym na tym, aby oferować każdemu z naszych klientów wsparcie na najwyższym poziomie – dzięki nam nauka i uzyskanie uprawnień są jeszcze łatwiejsze!

W naszym ośrodku przede wszystkim stawiamy na stały rozwój, wykwalifikowaną kadrę i na nowoczesne rozwiązania w zakresie edukacji. Działamy w szczególności na terenie województwa mazowieckiego – Warszawa to nasza siedziba, ale także jesteśmy w stanie dotrzeć do naszych klientów w całej Polsce w ramach zajęć w formie otwartej oraz zamkniętej.

Współpracujemy z Urzędem Dozoru Technicznego oraz innymi branżowymi instytucjami. Śledzimy zmiany w przepisach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym kursantom zawsze aktualną wiedzę, która jest solidną podbudową do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Dzięki nam mogą Państwo uzyskać między innymi uprawnienia elektryczne do 1kV, uprawnienia HDS, uprawnienia UDT dla operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego (UTB), uprawnienia na suwnice, na podesty ruchome, uprawnienia spawalnicze, uprawnienia do zgrzewania doczołowego, mufowego i elektrooporowego – uprawnienia BUG Gazobudowa i Urzędu Dozoru Technicznego (HS+HM+HMS).

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi kursami, wtedy zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,

Zespół ośrodka KURSO

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

18 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38