Publikacje

Dźwigi – żurawie samojezdne

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na profesjonalne kursy UDT na żurawie samojezdne. To świetny sposób na to, by podnieść swoje kwalifikacje. Takie nowoczesne szkolenia UDT to najlepszy sposób na zyskanie certyfikatu, na jakich nam najbardziej zależy, a to właśnie uprawnienia UDT Warszawa, które dają nam możliwość pracy w tym konkretnym zawodzie.Czytaj więcej »

Podnośniki nożycowe – zwyżki

Zapewniamy nowoczesny kurs na podnośniki nożycowe, jakie są dzisiaj niezwykle często wykorzystywane w pracach budowlanych, instalacyjnych czy montażowych. To szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, dlatego warto dzisiaj postawić na platformy nożycowe czy innowacyjnie stworzone podesty ruchome Warszawa, albo również podesty ruchome masztowe. Jeśli stawiamy na profesjonalny podesty ruchome kurs,Czytaj więcej »

Podnośniki koszowe

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką stanowią kursy UDT, dzięki którym każdy może podnieść swoje kwalifikacje, a także zyskać praktyczne umiejętności. Nowoczesne szkolenia UDT to szansa na to, by zyskać wiedzę i dowiedzieć się, w jaki sposób zastosować ją w praktyce, a to także prowadzi do tego, by zyskaćCzytaj więcej »

suwnica

Suwnice

Wszystkich z Państwa, którzy chcą uzyskać uprawnienia na suwnice, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ośrodku KURSO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym właśnie zakresie i jesteśmy w stanie przygotować Państwa kompleksowo do podjęcia pracy na stanowisku operatora suwnicy. Suwnice to urządzenia zaliczane do dźwignic, które znajdują zastosowanie w transporcieCzytaj więcej »

zuraw

Żurawie

Zapraszamy Państwa na kurs na operatora żurawia. Jeżeli chcą Państwo podjąć pracę jako operator żurawia, kurs właśnie w naszym ośrodku będzie przyszłościową inwestycją. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania – z nami zdobycie uprawnień nie będzie żadnym problemem! Kurs operatora żurawia prowadzony jest w dwóch kategoriach: II Ż – operator żurawia samojezdnegoCzytaj więcej »

Logo SEP

SEP

Szkolenia na uprawnienia SEP [autonav display=”images,title” columns=”3″ size=”size_large”] Zapraszamy Państwa na kurs SEP – dzięki niemu uzyskają Państwo uprawnienia do 1kV. W naszym ośrodku szkoleniowym KURSO posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego rodzaju zajęć, dlatego też skorzystanie z naszej oferty będzie dla Państwa przyszłościową inwestycją w rozwój zawodowy. Jeżeli dodatkowoCzytaj więcej »

Spawanie

Kurs spawania Ośrodek szkoleniowy KURSO zaprasza Państwa na kurs spawania. Dzięki uczestnictwu w naszych zajęciach uzyskają Państwo uprawnienia spawacza do pracy na tym właśnie stanowisku. Dodatkowo jeżeli wybiorą u nas Państwo kurs spawacza, cena z pewnością będzie pozytywnym zakończeniem! Oferujemy szkolenia podstawowe, ponadpodstawowe, a także dla pracowników, którzy chcą odnowićCzytaj więcej »

ladowarka teleskopowa

Ładowarki teleskopowe

W naszym ośrodku prowadzimy kursy UDT na ładowarki teleskopowe. Jeżeli chcą Państwo uzyskać uprawnienia na te urządzenia, zachęcamy do wybrania naszej oferty. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny naszych zajęć, dlatego też udział w nich będzie dla Państwa przyszłościową inwestycją. Ładowarki teleskopowe są powszechnie używane podczas prac manipulacyjnych, załadunkowych, rozładunkowych iCzytaj więcej »

Podesty ruchome

Zapraszamy Państwa na kurs na podesty ruchome do naszego ośrodka KURSO. Dzięki nam otrzymają Państwo odpowiednie przygotowanie do pracy na stanowisku operatora tego rodzaju urządzeń, co potwierdzone będzie uzyskaniem uprawnienia UDT.

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie